Menu

Seznamte se s chytrým držákem na mobil YSM 610

0 Comment

Tento držák je produktem firmy Yenkee a je určen pro řidiče, kterým by měl během jízdy pomoci s bezpečným telefonováním a předejít nehodám s nepozorného řízení. Řidiči mají tedy volné ruce a mohou pohotově reagovat na nenadálé situace na silnici.  Telefonování tímto způsobem je navíc velmi pohodlné. Na klasické telefonování, při kterém je držen mobil za jízdy přímo u ucha už nemálo řidičů zaplatilo v nejhorších případech až vlastním životem. Přitom díky YSM 610 nemusíte s mobilem za jízdy vůbec manipulovat.

nabíječka na mobilu

A tomu je uzpůsobeno i nabíjení, které je bezdrátové. Díky tomu se řidič za jízdy nemusí zaobírat manipulací s kabely či kontrolovat stav baterie. Přitom baterie se začíná nabíjet automaticky a to vždy po vložení mobilu do držáku. Tato nabíječka se označuje Qi. Na držáku je možné nastavit mnoho poloh a je tedy flexibilní. Držák obsahuje inteligentní čip rozpoznávající všechny aparáty a tomu přizpůsobuje optimální výkon nabíjení.

Pokud chcete, dosáhnou rychlého nabíjení a špičkového výkonu stačí k nabíječce přidat adaptér s technologiemi QC 2.0 nebo QC 3.0. Držák má rovněž funkci automatického zamykání, takže nemusíte mít strach s poškození při nabíjení.

Na manipulaci s tímto držákem vám stačí při jízdě jen jedna ruka a upevnění mobilu je ovládáno postranními tlačítky. Užití tohoto držáku není omezeno na žádný typ auta a lze jej dát na výdech ventilace, sklo a na palubní desku jakéhokoli typu auta. Pokud vložíte do držáku špatný přístroj, dojde k zastavení nabíjení a nabíječka se nemůže poškodit a navíc vás informuje LED světlo na boku nabíječky svým zablikáním.
ruka řidiče

Tento držák má kompatibilitu se všemi telefony, které mají v sobě zabudovanou bezdrátovou technologii se standardem Qi. Pokud ji váš mobil nemá, musíte si pořídit speciální kryt nebo přijímač, který zprostředkuje bezdrátové nabíjení. Cena za držák YSM 610 se pohybuje kolem 1000 Kč.