Menu

Udělejte si radost a jeďte na dovolenou

0 Comment

Máte jasnou představu o tom, jak by měla vypadat ideální letní dovolená? Především odpočinek, dobré jídlo a také zábavné aktivity, díky kterým budete mít doslova nezapomenutelné zážitky? Pak se Vám určitě bude líbit letní dovolená v Mikulově. Jedná se o skvělou lokalitu, která je plná kulturních památek, a pokud jste spíše sportovně zaměřeni, určitě se také nebudete nudit – nachází se zde mnoho cyklostezek i turistických tras.
Kromě jiného na Vás čeká neomezený vstup na střešní terasu s bazénem a vířivkami, a také dostanete vstupenky na mikulovský zámek, který stojí na tzv. Zámeckém vrchu a je přední dominantou celého města. Najdete zde stálou expozici týkající se regionálních záležitostí, ale k dispozici jsou i další možnosti. Kromě toho se zde každoročně koná vinobraní.
Výtečná večeře

Ideální na léto

V létě je tento kraj obzvlášť krásný, můžete se procházet nejen po městě, dát si dobrou večeři na terásce nějaké dobré restaurace a celkově si jen užívat.
Náš pobyt zahrnuje celkem pět nocí ve dvoulůžkovém pokoji, a to spolu s bohatou snídaní formou bufetu. Dále získáváte jednorázový vstup na dvě hodiny wellness a také 10% slevu na půjčení kol přímo v hotelu. Jako další bonus na Vás čekají dvě vstupenky na zámek Mikulov nebo vstupy do Archeoparku v blízkém Pavlově.
Pokud přijedete autem, máte samozřejmě parkování v areálu hotelu zdarma, a stejně tak i WiFi připojení.
Letní odpočinek

Speciální nabídky i pro náročné klienty

Pokud jste náročnější a chtěli byste ke svému pobytu také nějaký kulinářský zážitek spojený například s pivem, určitě máme co nabídnout. K dispozici je Vám pivovarská restaurace, ve které můžete ochutnávat speciality z české i moravské kuchyně. Nabízí se mimo jiné také degustace nejlepšího piva a vín. Udělejte si radost a dejte odpočinou tělu i mysli od práce a starostí.