Menu

Reklamní propisky

0 Comment

Možná budete překvapeni, ale reklamní propisky Betmarks jsou těmi nejvyhledávanějšími vůbec. Dokonce nejvíce v celém reklamním oboru. Výběr je opravdu velký. Potištěné prupisky je možné doručit do tří dnů.
Prupisky jsou velmi vhodným prostředkem pro reklamu, jelikož propiskou můžete obdarovat kohokoliv. Takový člověk vám poté bude dělat nevědomě reklamu, což se firmám rozhodně vyplatí. Nechejte si i vy udělat propisky podle vašich představ, a ještě navíc za skvělou cenu.
Nejprodávanějšími prupiskami jsou ty, které jsou z kovu. Cena za kus se pohybuje okolo 5,-.

modrá reklamní propiska

Variant samotného potisknu je hned několik. Můžete využít tampontisku, laser tisku nebo UV tisku. Každý z nich má výhodu v něčem jiném. Jestliže ale chcete, tisknou v barvě, pak bude nejlepší UV tisk.
Možná že budete překvapeni, když vám řekneme, že existuje papírový katalog prupisek, kde je možné vybrat si tu pravou pro vás. Firmy tento katalog zasílají na vyžádání.
V propiskách se nejčastěji používají náplně modré, ale je možné je vyměnit i za barvy jiné. Záleží jen na požadavcích zákazníka. Prupisky jsou dopravovány po celé České republice, a to společností GEIS.
Jestliže se po propiskách poptáte ještě dnes, firmy vám budou ochotny zaslat nezávaznou kalkulaci.

reklamní propiska

Poptat se můžete formou poptávkového formuláře, kde si přednastavíte typ, barvy a v neposlední řadě také jejich množství.
Pokud na webu nenajdete to, co byste jsi představovali, určitě ještě nezoufejte. Některé firmy jsou ochotny nechat si zaslat obrázek toho, co byste si představovali a nechají vám je vyrobit.
Nejste si jisti, jak se vám bude s daným typem prupisek psát? Je možné zaslat požadavek na typ prupisek a obratem vám bude zaslán vzorek.
Potřebujete s výběrem poradit? Neváhejte se obrátit na danou firmu. Každá firma vám jistě velmi ráda poradí a pomůže. Není nic důležitého než spokojenost zákazníka. Důležité je vybírat a zkoušet, a to do doby, než vše nebude naprosto perfektní.