Menu

Mužská síla i zranitelnost aneb jak být atraktivnější?

0 Comment

V rámci síly není v tomto případě myšleno, jak velký silák muž je a kolik toho uzvedne. Řeč je o vnitřní síle. Co více může dělat muže hezčím, než když zvládne svou impulzivnost i dokáže potlačit vztek. Stejně tak pokud není arogantní a především netrpí potřebou si neustále něco dokazovat.
 
Nejednu ženu zajisté zkrátka okouzlí, když vidí u muže zranitelnost. To znamená, že je muž schopen říct to, co cítí, jako například mající obavy z něčeho, strach, nervozitu apod. Upřímnost je důležitá a pro dobře fungující partnerský vztah je zásadní neboli prioritou.
 pěkný muž
Na to navazuje další vlastnost a tou je upřímnost. Zde se člení na kluky a muže. Kdo je neupřímný, často tak ze sebe dělá něco, co ve skutečnosti není. Není to přitažlivé, je to až spíše mající velmi negativní vliv na druhé. Jestliže muž lže, je u něj eliminace citů a vůbec ho nezajímá názor druhých ani to, kolik zloby a špatného za sebou v rámci stopy zanechává.
 
Intelektuální a humorná stránka muže
 
Ne nadarmo se říká, že chytrý mozek je sexy. Zkrátka zejména něžné pohlaví okouzlí dobré IQ. Nicméně je samozřejmě jen jednou ze součástí, neboť mnohem důležitější a podstatnější je touha po vědění, zdokonalování, učení se stále novým věcem, stejně jako tak dar pro sebevyjádření, zdravý pohled na každodenní život apod. Pro mnoho žen je však mysl důležitější než počáteční chemie.
 muž asijského typu
Smysl pro humor! A ještě lepší je, pokud si muž umí udělat i legraci sám ze sebe. Pro ženy je zkrátka podstatný jak intelekt i smysl pro humor u muže. A právě to dělá muže velmi přitažlivým.
 
Kteří muži jsou lepší pro navázání kontaktu?
 
Z analýzy vyplývá, že se jedná o vřelost. Jestliže muž disponuje touto vlastností, jde s ním lépe navázat kontakt. A co dělá muže ještě více sexy než tělo? Soucit, empatie a vždy úsměv na rtech.
 
Pokud chce muž upoutat pozornost a to především u něžného pohlaví, docílí i pomocí vůně. To znamená, když bude pěkně vonět. Není zde myšleno, že na sebe musí vylít celou lahvičku kolínské, ale když bude čistotný a pokud to vše bude podtrženo příjemnou vůní, je to doslova afrodiziakum pro ženy.
 
Klasika v podobě věčného gentlemana
 
Sebejistota v rámci chování je důkazem o tom, že muž ví, co chce, zná své kladné stránky i kvality a jde si pevně za svým cílem. I to je velmi sexy. Avšak gentleman v podobě nejen pomoci ženě do kabátu, otevření dveří apod., je to, co ženy milují na mužích.