Menu

Podnikatelský úvěr v mnoha výhodami

0 Comment

V životě každého z nás může nastat situace, kdy je potřeba získat finanční prostředky v co nejkratší době. Prostě něco hoří a jedinou možností, jak to uhasit, jsou samozřejmě peníze. Platí to zejména u podnikatelů a živnostníků.

dolary

 • Jak ale získat potřebnou částku teď hned?
  • Můžete se se svou žádostí obrátit na banku.
  • I přesto, že budete mít například všechny registry čisté a váš příjem bude dostatečně vysoký, nemusí to být ta správná cesta.
  • Nežli banka právě tyto skutečnosti zjistí, už může být pozdě.

Je tu ale možnost získat peníze už do čtyřiadvaceti hodin.A je to dokonce docela jednoduché. Stačí k tomu několik kroků.

 1. Najít vhodného nebankovního poskytovatele.
 2. Ofotit nemovitost, kterou budete za úvěr ručit.
 3. Vyplnit online žádost a spolu s fotografiemi ji odeslat internetovou cestou.
 4. Pak už jen počkáte na kontakt, který s vámi domluví ostatní záležitosti.

A od podpisu smlouvy k poskytnutí úvěru při expresním čerpání uběhne skutečně pouhý jeden den. Úvěr je možné čerpat po dobu až třiceti let. Splátky a úrokové sazby jsou často podobné jako v bance.

Nic nestojí v cestě kladnému vyřízení

Tento finanční produkt https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/, který je známý i jako hypotéka bez registrů, je určen pro podnikatele a není možné ho poskytnout soukromým osobám. Jedná se tedy o podnikatelský úvěr, ze kterého se čerpají finanční prostředky pro potřeby firmy. Už z názvu je jasné, že v poskytnutí této hypotéky nebudou bránit ani záznamy v registrech dlužníků.

úspěch

 • Jestliže by byl problém s doložením jakéhokoliv příjmu, pak se doporučuje přibrat spoludlužníka, který doloží svůj příjem.

Překážkou není ani nízký věk žadatele. V tomto případě je jedinou podmínkou plnoletost. Nemovitost, kterou budete za svůj závazek ručit, bude odhadnuta bezplatně předem do několika hodin. Získat je možné až sedmdesát procent z odhadní ceny.