Menu

Kde vzít v nouzi peníze?

0 Comment

Dokud máme my lidé peníze, je nám docela dobře. Kdykoliv po něčem zatoužíme, koupíme si to, kdykoliv máme za něco zaplatit, zaplatíme, a všechno funguje naprosto dokonale.

Jenže co když potom jednoho dne peníze dojdou a další jsou v nedohlednu? Jak potom zvládnout svoji existenci, když není možné nakoupit si a zaplatit třeba ani to nejdůležitější, bez čeho se člověk neobejde? To je docela oříšek. Který se ale musí rozlousknout.

Přidat v práci a tím si víc vydělat? To by bylo to nejideálnější řešení. Jenže to není možné vždy a v případě kohokoliv. Jsou lidé, kteří prostě dost dobře placenou práci neseženou, protože na ni nemají nebo tato ani není k sehnání.

prasátko s mincemi

Využít úspory? I to je sice možné, ale to by zase napřed chtělo nějaké mít, a mnozí z nás je nemají.

A další řešení? Pak už zbývá jedině půjčka. Jenže i s tou to může být složité, protože kdo jejímu poskytovateli neprokáže schopnost jejího splacení, se zlou se potáže.

Jenže když nic jiného nepřipadá v úvahu, musí se člověk snažit o získání půjčky tak dlouho, dokud ji přece jenom někde nedostane. A tak se shání a shání, dokud lidé v problémech neobjeví nebankovní americké hypotéky Hypotéky bez registru. Teprve potom totiž může být vyhráno.

finance na talíři

Proč? Z toho jednoduchého důvodu, že má-li člověk svou vlastní nemovitost a aspoň nějaký příjem, půjčí mu tu peníze, i kdyby nebyl ani zdaleka dokonalý. Taková nemovitost se tu použije jako zástava, jako záruka splacení půjčených peněz, a tím pádem nemusí mít nebankovní společnost obavy a může žadateli pomoc poskytnout. A to dokonce poměrně levně a za i jinak výhodných podmínek.

A proč takovou možnost nevyužít, že? Proč právě na nebankovní hypotéku nevsadit, pokud se člověku jinde zdráhají půjčit? Respektive když si jinde kladou jenom těžko splnitelné podmínky?

Tady má člověk peníze skoro hned. A může tak zaplatit to, co je třeba.