Menu

Nebankovní americká hypotéka má řešení i pro vás

0 Comment

Život přináší množství záležitostí, které vyžadují pořádnou dávku peněz. Ať už jde o bydlení, pořízení zařízení nebo auta, dovolenou, podnikání, studia nebo dluhy. Na vše jsou potřebné peníze a mnohdy účet končí na nule a nezbývá, než si na vše dlouhá léta spořit. Je možné získat peníze bez spoření a hned?
Jak jistě každý ví, tak na trhu je množství úvěrů a půjček, díky kterým nemusíte čekat, až si potřebnou https://www.podnikatel.cz/clanky/neni-dostatek-lidi-s-potrebnou-kvalifikaci/ částku naspoříte nebo vyděláte, ale můžete získat peníze téměř okamžitě. Nejčastějším místem, na které klienti zavítají se žádostí o peníze, jsou banky.

peněženka

V bankách však uspějí pouze ti klienti, kteří nemají žádný záznam v registrech dlužníků, mají vyšší příjmy, které mohou také požadovaným způsobem dokázat. Právě z těchto důvodů končí většina žádostí se zamítnutím. Máte tedy šanci získat peníze jinde?

Naštěstí jsou na trhu kromě bankovních společností také společnosti nebankovní. A tady vás určitě zaujme výhodný produkt, kterým je nebankovní americká hypotéka.

kalkulačka

Jaké výhody na vás čekají?
V první řadě je nutné říct, že se nejedná o tradiční hypotéku, která je určena pouze na bydlení. V tomto případě jde o hypoteční úvěr bezúčelný, při kterém nemusíte dokládat účel využití peněz. Tím pádem je můžete využít na cokoliv a i přes to můžete splácet až 30 let.

Charakter tohoto produktu se nechá porovnat s úvěrem spotřebitelským avšak s tím rozdílem, že oproti spotřebitelskému úvěru získáte mnohem vyšší částku a za výhodnějších podmínek.
Potěší vás také rychlost vyřízení vaší žádosti. Nejen, že jí můžete odeslat online formou, ale dokonce již do 24 hodin budete znát odpověď a vše již následně bude mít rychlý průběh.
Největší radost udělají podmínky těm klientům, kteří mají nějaký ten záznam v registrech dlužníků. V tomto případě mají vysokou šanci získání peněz i přes tento problém. Dokonce je možné peníze využít na splacení dluhů a exekucí.
Podmínkou, kterou je nutné splnit je v každém případě ručení nemovitostí.