Menu

Luxusní dovolená

0 Comment

Češi rádi cestují, ale poslední dva roky je to s cestováním do zahraničí složitější, a tak se řada Čechů naučila využívat dovolenou v tuzemsku. A protože se naučili v cizině užívat si opravdu luxusní dovolené, jsou ochotni se zaplatit, ale tím i vyžadovat luxusní služby i na tuzemských dovolených. Přicestujeme-li do takového hotelu, tak můžeme očekávat, že součástí hotelu je dětské hřiště, tenisový kurt, vnější i vnitřní bazén s atrakcemi, sauny, mnohdy finská suchá i klasická, či infrasauna, menší fitcentrum, ale i třeba bowling, či sál s kulečníkem. Takové připojení k wifi, to už bereme jako samozřejmost. A máme-li polopenzi nebo plnou penzi, tak si určitě naše chuťové pohárky přijdou na své. Jednotlivé pokoje budou vybaveny ledničkou, fénem, samozřejmě pohodlným nábytkem a televizí. A v těch opravdu luxusních apartmánech najdeme v koupelně vířivku.

hotelové ručníky

Jste takovým hotelem? Nabízíte všechny tyto služby? Pak víte, že udržovat celý hotel v chodu dá nemalou práci a vyžaduje dokonalou organizaci. Hosté uvidí většinou jen recepční či obsluhu v restauraci, ale v hotelu pracuje mnoho dalších skrytých lidí, nazývaných pomocný personál. Jsou to velmi potřební lidé, bez kterých by hotel nešlapal, jak má. Nicméně na některé údržby a kontroly se vyplatí pozvat si odborníky. Například takový pravidelný odborný servis vířivek vám může zachránit nejeden protečený strop, či mokrou podlahu. Vířivá vana je plná trubek, přírub a trysek, které jsou spojeny těsněním, a to vše vyžaduje pravidelnou kontrolu.

recepce

Servis trysek, kontrola vody, montáž čerpadla, to nelze svěřit běžným hotelovým opravářův, kteří nedisponují potřebným vybavením a nemají ty správné zkušenosti. Nepodceňujte servis vířivek a nechejte odborníky pravidelně kontrolovat stav vašich zařízení. Zabráníte tak velkých škodám, které voda umí lehce způsobit.