Menu

Efektivní pomocníci

0 Comment

Bazénové příslušenství https://www.chlorito.cz/bazenove-prislusenstvi je vlastně souhrnný název pro spoustu efektivních pomocníků, kteří Vám usnadní údržbu Vašeho bazénu, ať už na zahradě nebo uvnitř domu. Je jasné, že k údržbě vody je zapotřebí hlavně kvalitní a spolehlivá chemie, která udržuje vodu bez mikrobů a bakterií, což je základ pro vysokou kvalitu vody, aby byla vhodná ke koupání, ale potřebujete se efektivně zbavovat také mechanických nečistot, které se dostanou do vody v průběhu používání bazénu, a k tomu jistě rádi využijete pomocníka jakým je bez pochyby síťka, která právě patří mezi příslušenství.

děti v bazénu

Kromě síťky najdete v oddělení příslušenství i další velmi důležité pomocníky pro údržbu Vašeho koupacího zařízení. Pokud například využíváte k údržbě vody tabletové přípravky, je nutné, abyste si pořídili dávkovač tablet či plovák, do kterých tyto tablety vložíte, aby se mohly účinné látky z nich postupně dostávat do vody v potřebných dávkách, a přitom se nepoškodilo dno a stěny bazénu. Když byla řeč o odstraňování mechanických nečistot za pomocí síťky, tak takový vysavač je skvělým pomocníkem pro velké bazény, a to jak vybavené filtraci, tak i pro ty, které filtraci nemají, protože si je můžete pořídit v mnoha různých provedeních od ručních přes poloautomatické až po automatické a samozřejmě také takové, které není nutné připojovat na filtraci a mají svůj vlastní sběrný košík na nečistoty.

žena v bazénu

Jak tedy vidíte, v oddělení příslušenství najdete opravdu velkou spoustu pomocníků, kteří Vám pomohou v péči o celé Vaše bazénové zařízení. Kromě základních věcí, jako jsou síťky, plováky a vysavače, zde najdete i i teleskopické tyče k prodloužení síťky či vysavače, skimmery, hadice náhradní kartáče, či dokonce schůdky a filtrační kartuše. Proto se nezapomeňte porozhlédnout po tomto oddělení, abyste se vybavili vším potřebným ještě před začátkem koupací sezóny.