Menu

Je vhodné, aby byl najat kouzelník na dětskou oslavu?

0 Comment

Snad každý z nás chce, aby jeho dítě bylo šťastné. I proto pořádáme nejrůznější slavnosti, kde se náš potomek bude dobře bavit. Nejčastěji je to u příležitosti jeho narozenin, ale nemusí tomu tak být vždy. Najdou se i jiné události, které je možné tímto způsobem oslavit.

Ovšem k tomu, aby se přítomné děti skutečně bavily, je nutné jim připravit pestrý program. Ten záleží především na počtu a věku zúčastněných. Měli bychom si dát pozor, aby mezi dětmi nebyl příliš velký věkový rozdíl, pokud nemáme připraveny rozdílné aktivity pro různé věkové skupiny. Mohlo by to totiž vést k tomu, že by se buď ti nejstarší nebavili, nebo by ti nejmladší nebyli schopni pochopit, o co se vlastně jedná.

kouzelnik4

Počet pozvaných dětských hostů by měl být samozřejmě předem velmi dobře zvážen. Zde je důležité znát preference toho, pro koho danou oslavu pořádáme. Je to někdo, kdo má kolem sebe rád velký dav, nebo preferuje slavit pouze s několika nejbližšími přáteli? A pokud se rozhodnete pozvat celou jeho třídu, mějte na paměti, že podobně jako u dospělých, ani zde se všechny děti nemusí mít navzájem rády.

Dobrá, ale jaký program zvolit, aby se všichni bavili? Jednou z možností je kouzelník na dětskou oslavu. Ten zde předvede své představení. Ten je však vhodný spíše pro mladší publikum, neboť jeho vystoupení obvykle nebývá příliš kvalitní, tedy pokud nenajmeme nějakého skutečného umělce – a ti většinou dětské oslavy nedělají.

kouzelnik3

Navíc je zde ještě fakt, že si za své představení nechá zaplatit. Ano, je to samozřejmé, koneckonců se tím živí. Avšak pro nás je to další důvod, abychom se ujistili, že bude mít úspěch. Jinak jsme naše peníze vyhodili zbytečně.

Také ne vždy je jeho pozvání dobrý nápad. Zde záleží především na tom, co se slaví, a jak velká ona oslava je. Pokud by měl totiž předvádět svá kouzla jen pro pár lidí, ztratilo by to celkový efekt. Proto je dobré vše přede dobře uvážit, ať nakonec nelitujeme.