Menu

Pusťte se do hubnutí, teď je na to ideální doba! Co vám může pomoci?

0 Comment

Jaro je ideální dobou na shazování kil. Touha po štíhlém těle je silná, motivátorem může být plavková sezóna a v krásném jarním počasí se i lépe sportuje.

Pusťte se do hubnutí, teď je na to ideální doba! Co vám může pomoci?

Na jaře se nám hubne nejlépe, pokud tedy toužíte po shození přebytečných kilogramů, pusťte se do toho právě teď a do plavkové sezóny to jistě ještě stihnete. Neupínejte se ale zbytečně k žádné zázračné dietě, žádná taková stejně neexistuje. Pokud chcete zhubnout, musíte jíst správně, dodržovat pitný režim, a pokud to jde také sportovat nebo se alespoň přirozené hýbat. Stačí dodržovat pár zásad a kýžených výsledků opravdu můžete dosáhnout.

pexels-photo-326279

Už máte cíl?

Máte cíl, víte kolik, chcete zhubnout a do kdy? To je skvělé, ale nepřehánějte to. Někdy je lepší očekávat méně a být nakonec příjemně překvapen. Přehnané cíle nás totiž ve finále jen demotivují a to není dobře. Naopak neočekávané, ale kladné výsledky nás okamžitě posouvají blíže, motivují nás a my se pak cítíme lépe. Hubněte proto raději pozvolna ale za to pořád s radostí. Pokud budete pod stresem, stejně nezhubnete a budete se jen zbytečně trápit. Také se nikdy neupínejte na diety, které vám budou slibovat zázračné úbytky na váze, raději hubněte přirozenou a nenásilnou cestou, na které jsou povolené i malé hříchy. I hřešit se totiž občas musí!

Zhubnout můžeme jen tehdy, budeme-li jíst všechno, v přiměřené míře a v malých porcích. Je nutné nikdy nemít hlad, zároveň se však nepřejídat. Nezbytný je i pitný režim a pravidelný přirozený pohyb. To hned neznamená, že musíte začít chodit běhat nebo doma cvičit podle videí a podobně. Stačí vyrazit pravidelně na procházku a místo jízdy automobilem nebo hromadnou dopravou, se raději vydat pěšky.

pexels-photo-1092730

Když si to chcete ulehčit

Existují způsoby, jak si můžete cestu za krásným tělem trošku zjednodušit. Ne každý úplně ví, co by se mělo jíst, kdy a v jakém množství. Sestavit si vlastní jídelníček na míru dá zabrat, mnoho z nás navíc nemá čas řešit domácí přípravu jídla. Chcete se ale stravovat správně a jíst pravidelně a vyváženě? Objednat si můžete fitness jídlo do domu . Pak už se nemusíte o nic starat, ušetříte čas i trápení a kila půjdou dolů zase o něco snadněji.

Předem připravené kvalitní jídlo vás posune o kousek blíž k vysněné postavě. Nemusíte sami nic vážit ani počítat. Ubudou starosti ale i kilogramy!