Menu

Generální úklid

0 Comment

No a když už to všechno máme venku, tak proč nedat vnitřním stěnám nový kabát? Už by to potřebovaly.

Takže se začne přemýšlet co je kolem toho všechno potřeba. Nebo už je to vymyšleno a byt se vyklízel právě kvůli toho. Nyní tedy zeje prázdnotou a je možno začít. Pokud si vše děláte sami, potěš vás kdokoli a zároveň přijměte poklonu. A pokud vám to dělá firma, jistě vám nabídla něco na vnitřní stěny. Něco moderního a nového. Takže mezi nabízenými malbami byly jistě i tekuté tapety ne? Že nebyly? Nevěděli jste, že to existuje. Ano a již dlouho to není žádná novinka. Je jich spousty druhů, s výběrem není problém, problém je spíše to, které volit.

nový povrch

Mezi špičku se počítají tekuté tapety Colortap. Ne ovšem pro svou velmi příznivou cenu, ale hlavně pro kvalitu a pro snadnou práci s nimi. Pokud jste to ještě nedělali, není problém si to vyzkoušet a udivit tak celou rodinu i s blízkým příbuzenstvem. Nedomnívejte se, že jde o nějaký rozpuštěný papír, to ani náhodou. Celá věc se dostala do Evropy z Japonska a základem je bavlna. Déle jsou zde další přísady, z nichž je důležité jen lepidlo. Takže se kolem nedějí žádné složitosti, prostě to rozmícháte a nanesete na stěnu.

Těmto tapetám by spíše příslušel název textilní omítka, možná by lépe vystihl podstatu celé věci, ale ono je to nakonec jedno. Fakt je ten, že se nemusíte bát udělat chybu. Lze ji snadno napravit, kdežto šmouhy, nebo kocoury od malování klasického napravíte jen těžko. Když k těmto tapetám připočtete jistou zvukovou izolaci a prodyšnost, nic lepšího na zdi snad ani mít nemůžete.

tekutá tapeta, povrch

Barevných odstínů je tolik, že až oči přecházejí. Můžete si vybrat od tmavé až po čistě bílou, od karmínově rudé až po sytě modrou, prostě, podle vaší chuti. A při tom neutratíte majlant, ani si nebudete muset brát na „vymalování“ půjčku. Je to prostě bezvadná věc a lze ji jen a jen doporučit.