Menu

Web, nebo e-shop? Obojí rychle, kvalitně a funkčně!

0 Comment

Pro každou společnost je propagace, a dobře zpracovaný marketing, klíčovým faktorem k úspěšné prosperitě značky. K tomuto cíli pomáhá většině firmám například prezentace ve formě billboardů, plakátů, nebo třeba letáčků. Další, hojně využívanou metodou, jsou všem dobře známé vizitky, dále pak, pro udržení zájmu své stále klientely, využívají firmy například promo dárků, tedy drobných maličkostí, kterými obdarovávají své věrné, dlouholeté klienty, nebo například své obchodní partnery, nebo sponzory. Mezi takové promo dárky pak řadíme třeba trička, mikiny, klíčenky, či propisky, tedy zkrátka vše, na co se dá umístit logo, či nějaké základní informace o společnosti.

spolupráce

Aby však mohl mít každý klient veškeré informace pohromadě, přehledně, a na jednom místě, jsou ideální volnou webové stránky. Tvorba webu Litomyšl Vám, i Vaší firmě může poskytnout také e-shop, kde své produkty můžete rovnou prodávat. Na webových stránkách pak můžete nejen prezentovat své služby, či firmu samotnou, ale také zde můžete uvést základní kontakty, otevírací, nebo pracovní dobu, adresu společnosti, nebo své stávající, i potencionální zákazníky upozornit na různé akce a novinky, či případné změny. Vaši zákazníci tak budou moci najít veškeré potřebné informace o Vás, i o Vaší společnosti na jednom místě, čímž jim usnadníte přístup k Vám, a máte tak opět vyšší šanci na nového zákazníka.

grafik

Zároveň tak slouží webové stránky i jako vhodná prezentace, obzvláště, je-li jejich design jednotný s designem firmy, s čímž Vám mohou pomoci výše zmiňovaní, profesionální grafici. Ti se Vám tak postarají (nejen) o vzhledově perfektně zpracovaný web, ale také o jeho plnou funkčnost. V případě, že se Vám vyplatí e-shop, pro prodávání Vašich produktů, je nabídka vytvoření stabilního e-shopu zkrátka neodmítnutelná, a nepochybně Vás tito zkušení grafici nezklamou!