Menu

Vytvořte si svého hlídacího psa

0 Comment

Pokud hledáte lepší zaměstnání, motivuje Vás buď ctižádost, nebo finanční požadavky. Často obojí. Samozřejmě každý z nás ví, že nejvíce pracovních nabídek najdete na internetu. Je celá řada možností. Personální a inzertní portály nebo také webové stránky různých firem. Odborné pracovní nabídky najdete také na odborných webech. Často lidé využívají také sociální sítě. Personální sociální síť se jmenuje Linked In, ale také na facebooku najdete celou řadu pracovních skupin, ve které lidé vkládají odkazy na různá pracovní místa. Pokud hledáte práci, kombinujte všechny dostupné možnosti, vaše šance se tak zvyšují. Samozřejmě se musíte umět prodat a to už je druhá věc.

studentka s pastelkami

Jsou způsoby, jak ještě více podpořit šance na dobrou práci. Jedním z nich je vytvořit si hlídacího psa. Nastavte si kritéria a na Váš e-mail bude chodit pravidelná nabídka pracovních příležitostí a ani se nebudete muset prodírat nekonečným množstvím inzerátů, které pro Vás nejsou zajímavé.

V kritériích si zadáte vše, co budete potřebovat. Především lokalitu, ve které práci hledáte, dále jednotlivé oblasti a konkrétní obory. Určitě není nedůležité požadované vzdělání a v neposlední řadě finanční požadavky. Bohužel je celá řada zajímavých zaměstnání, které nejsou dobře ohodnoceny, a proto se jim člověk musí chtě nechtě vyhnout.
Využívejte chytré aplikace

Samozřejmě hlídacího nebo jinak řečeno hlídacího agenta, je možné si vytvořit nejen na personálních webech, ale třeba také u různých služeb, produktů nebo nemovitostí. Pokud hledáte ideální dovolenou, těžce dostupný produkt, nebo třeba cenově dostupnou chalupu v turisticky žádané lokalitě, máte dvě možnosti. Buď si budete pročítat nekonečné množství nabídek, nebo si necháte generovat jenom ty, které Vás zajímají. Hlídací pes je vlastně aplikace, která Vám velmi výrazně usnadňuje život, a proto ho využívejte kdekoli to lze.