Menu

Úžasné kousky

0 Comment

Milujete krásné šaty, nejrůznější materiály, ze kterých můžete volit a momentálně se rozhodujete, zdali jsou lepší dlouhé šaty, s obručí či bez ní? Někdo volí šaty s dlouhými rukávy, někdo se soustředí spíše na originální pásek, který celý model zvýrazní. Jak jste na tom vy, co si vyberete? Měli bychom pro vás nejrůznější šaty na ples, které z vás udělají na celý večer princeznu, a můžete si užívat svůj kouzelný ples.

plesové šaty

Důležitá je určitě originalita, protože je vždy nepříjemné potkat na plese někoho, kdo by měl stejné šaty. Na to si dáváme pozor, žádné šaty nemáme dvakrát, takže nemějte strach, že by od nás odešel někdo se stejným modelem, jako vy. Jak si ale správně zvolit?

Šaty by vám měly padnout okamžitě do oka, měla byste z nich být naprosto nadšená. Samozřejmě se můžete podívat na internetové stránky, jaká je nabídka, a tím si uděláte snadno představu o tom, co byste vlastně chtěla. Až budete mít nějaké tipy, určitě musíte přijít na zkoušku, protože takové oblečení je vždy zapotřebí vyzkoušet, abyste si byla jistá, že vše sedí, jak má a že v oděvu vypadáte skvěle. Doporučujeme, abyste si s sebou přivedla kamarádku nebo třeba přítele, kteří budou poradním hlasem. Zároveň vám bude k dispozici samozřejmě náš personál, který vám může doporučit typ šatů od základu, pokud sama nebudete vědět, nebo vám mohou poradit s „vedlejšími“ prvky.

fialové šaty

Vyberte si takové šaty, které vám skutečně padnou

Volte tak, abyste se cítila opravdu dobře, sebevědomě. Žádný šev by neměl jít jinak, nikde by vás nemělo nic škrtit, abyste vydržela v pohodlí po celou dobu trvání plesu. Těšte se na nejrůznější kolekce, pokaždé objevíte novinky a zajímavosti, každý rok si můžete vyzkoušet originální kousky.
Pokud byste nechtěla šaty na klasický ples, pak určitě můžeme nabídnout také svatební kousky, které vás určitě mile překvapí a třeba vás budou inspirovat.