Menu

Vaříme s internetem snadno a rychle!

0 Comment

Recepty už dávno nejsou jen v podobě písmenek na papírech či tlusté a těžké knihy. Pokud chcete připravit perfektní svíčkovou nebo dýňovou polévkou s parmezánem, nemusíte hloubat v knihách! Existuje několik možností, jak uvařit i bez kuchařek!
příprava pokrmu

Zkoušeli jste někdy vařit podle YouTube?

Na YouTube existuje množství receptů, které mají tu výhodu, že jsou krok pro kroku detailně natočeny a vysvětleny, dole v popisku většinou naleznete i přesná množství potřebných surovin. Bloggerky se snaží udělat videa co nejvíce přístupná jejich sledovatelům, videa s recepty jsou proto hezky zpracovaná. Za zhlédnutí videa nic neplatíte, můžete bloggerce zanechat komentář či otázku, na kterou bude mít možnost odpovědět. Svůj dojem a názor na video pak můžete předat buď palcem nahoru či dolu.
nádobí na polici

Lidem blízký Apetit.cz

Český internetový portál, který je plný rad a receptů jak tradičních, tak originálních anebo moderních. Na tento portál má možnost přidávat úplně každý, podmínkou je však registrace, která je samozřejmě (stejně jako přidání příspěvku) bezplatná. Riskem je tedy skutečnost, že jsou to recepty amatérské, často ověřené jen jedním člověkem, avšak není čeho se bát. Dole pod recepty znovu můžete zanechat hodnocení nebo přečíst hodnocení receptu od ostatních uživatelů. Tak poznáte, zda je recept hoden toho, abyste jej zkusili.

Sledujete Herbář od České televize?

I naše televize Vám nabízí pořady, které jsou zaměřeny na tradiční českou kuchyni. Jedním z nich je Herbář, který ČT vysílá každou neděli na svém kanále. Můžete ho v záznamu pak sledovat i přes internet. Všechny recepty si pak můžete vyhledat na internetových stránkách Herbáře pod hlavičkou České televize!
drobné ovoce

Možnost pro ty, co si hlídají kalorie

Kalorické tabulky jsou sice aplikací, do které si můžete zapisovat své kalorie, které za celý den spořádáte. Zároveň zde naleznete i skvělé recepty, které jsou nutričně vyvážené, zdravé a chutné!