Menu

Závodní lyžování

0 Comment


Jsem opravdu hodně sportovně založený člověk. Sportování mě baví a vůbec si nedokáži představit, třeba kdybych měla nějaký vážný úraz a už bych nemohla vůbec sportovat. Také ale musíte dbát jaké máte vybavení a jaké máte oblečení. Samozřejmě, že na sport musíte mít opravdu speciální oblečení. Mě se moc líbí mikina kari traa. Mikina kari traa je opravdu z perfektního a savého materiálu, takže se v mikině kariera nebudete vůbec potit a bude vám opravdu příjemně. Navíc mikina vůbec nebrání v pohybu. Ale nemluvím jenom o oblečení kari traa, ale tady mluvím také o vážném úrazu. Hovořím hlavně kvůli tomu, protože mám kamaráda, který závodně lyžoval.

Sázím vždy na kvalitní materiály.

Sice nelyžoval takhle na olympiádě, ale také byl opravdu hodně šikovný. Jednoho dne se ale určitě také dostane na olympiádu, protože se tak moc snažil, tak moc sportoval, a tak moc lyžoval anebo běžkařil, že to asi nějak přehnal a potom spadl ze srázu dolů. Takový šok! Měl bohužel nadvakrát zlomenou stehenní kost a také nadvakrát ruku. A to nepočítám zápěstí, to bylo skoro rozmašírované. Samozřejmě to dopadlo tak, že potom rok a půl musel se šetřit, chodit na rehabilitace a tak podobně. Potom říkal, že už jednoduše asi nebude moct lyžovat. Jeho oblíbený sport už byl tabu. Ani nevíte, jak to mého známého opravdu mrzelo a také kolikrát brečel. Byla jsem z toho nešťastná, protože jsem už také viděla v mém kamarádovi zářnou budoucnost, takového sportovce si myslím, že svět ještě nezažil.

Není nad kvalitní mikinu.

Můj kamarád byl opravdu hodně šikovný a myslela jsem si, že to můj kamarád dotáhne opravdu až na olympiádu. Jenomže tady v tomhle případě je sport také zrádný. Sportem ku zdraví anebo k trvalé invaliditě. Vždyť to určitě znáte tohle přísloví. A tady právě tohle platilo u mého kamaráda, že bohužel sport k trvalé invaliditě. Naštěstí ale kamarád není vůbec na vozíku, může normálně chodit, ale po dlouhé procházce nebo po dlouhé chůzi anebo i po dlouhém sezení ho začnou bolet kyčle a také koleno. Bohužel je to škoda. Dostal na tohle invalidní důchod, ale trápí ho to. A pokud pravidelně také sportujete, nesmíte zapomenout na kvalitní sportovní oblečení. Mě se moc líbí právě zmíněná mikina kari traa, která je opravdu hodně kvalitní a má kvalitní designy a také opravdu skvělý materiál.